Pełna kontrola

SKK wygrał pierwszy mecz na własnym parkiecie

Po dwóch przegranych koszykarze SKK wreszcie wygrali, pokonując Astorię Bydgoszcz. Goście trzymali się tylko w pierwszej kwarcie, potem siedlczanie uzyskali przewagę 15 punktów po trzech kwartach. Dało to możliwość występu rezerwowym koszykarzom zespołu z Siedlec. SKK górował nad rywalami głównie grą na obu tablicach.

I liga

SKK Siedlce – Astoria Bydgoszcz 88::78 (21:19, 29:21, 15:10, 23:28)

SKK: Czerwonka 22, Basiński 17, Deja 12, Rapucha 9, Chodkiewicz 9, Sobiło 7, Kulikowski 5, Przybylski 3, Sulima 2, Czyż 2, Gałan, Perciński. Trener: Araszkiewicz

Pozostałe wyniki: Stal Ostrów Wielkopolski – Polonia Przemyśl 80:92, Start Lublin – WKS Śląsk Wrocław 52:85, Sokół Łańcut – Spójnia Stargard Szczeciński 62:59, MKS Dąbrowa Górnicza – MOSiR Krosno 86:77, Znicz Basket Pruszków – AZS Radex Szczecin 74:63, UMKS Kielce – Polski Cukier SIDEn Toruń 55:69, AZS Kutno – AZS Politechnika Poznań 81:67