Aktualności
Pięć lat ZAZ

Pięć lat ZAZ

Siedlecki Zakład Aktywności Zawodowej obchodzi w tym roku pięciolecie działalności. Z tej okazji 27 czerwca w placówce przy ul. Chopina 10 odbędą się jubileuszowe uroczystości.

Swoją obecność zapowiedzieli m.in.: biskup siedlecki Zbigniew Kiernikowski, prezydent Wojciech Kudelski oraz pełnomocnik zarządu województwa mazowieckiego ds. osób niepełnosprawnych Artur Pozorek. O 11.15 jubileuszowe obchody zainaugurują wystąpienia gości. Następnie o historii i działalności ZAZ opowie kierownik placówki Katarzyna Rola-Skorupska.

Jubileusz stanie się również okazją do wręczenia nagród i dyplomów dla długoletnich pracowników ZAZ, a także klientów i kontrahentów. Przekażą je dyrektor Caritas Diecezji Siedleckiej ks. Marek Bieńkowski oraz K. Rola-Skorupska. O 12.45 rozpoczną się występy artystyczne w wykonaniu dzieci z Niepublicznego Przedszkola „Żółty latawiec” oraz uczestników Warsztatu Terapii Zajęciowej Ośrodka „Misericordia” Caritas w Białej Podlaskiej. Zwieńczeniem uroczystości będzie bankiet, na którym nie zabraknie tortu urodzinowego. Na koniec wszyscy uczestnicy zostaną zaproszeni do wspólnego zdjęcia.

Przez cały czas trwania imprezy odbywać się będzie prezentacja wyrobów rękodzieła artystycznego wykonanych przez osoby niepełnosprawne w ramach zajęć WTZ oraz Centrum Integracji Społecznej Caritas Diecezji Siedleckiej. W programie znalazło się również zwiedzanie placówki.

KO