Pobudka po przerwie

Mimo dobrej gry, po przerwie siedlczanie nie odrobili strat z pierwszej połowy.

W pierwszej połowie spotkania z Resovią siedlczanie zaprezentowali się słabo, tak na dobrą sprawę nie mieli pomysłu na sforsowanie defensywy zespołu z Rzeszowa, a do tego popełnili błędy w defensywie, które przyniosły bramki zespołowi gości. Resoviacy zdobyli dwie bramki w ciągu minuty. Goście w 24’ i 25’ przeprowadzili dwie kontry i przy biernej postawie defensorów zadali dwa ciosy. Gospodarze obudzili się po przerwie i mogli nie tylko wyrównać straty, ale nawet odnieść zwycięstwo. Bardzo dobrych okazji nie wykorzystał dwukrotnie Jacek Kosmalski oraz Marek Kaliszewski i w ostatniej minucie Dariusz Dziewulski. Jedyną bramkę Pogoń zdobyła z rzutu karnego w 74’, podyktowanego za faul na Kosmalskim.

II liga wschodnia

12 kolejka

Pogoń Siedlce – Resovia 1:2. Bramki: Kosmalski 74 (k) – Twardowski 24, Kantor 25
Pogoń: Nerek 5 – Kwiatkowski 3 (31 Marchel 3), Krystosiak 5, Lendzion 4, Guzek 5 – Paczkowski 4 (90 Konasiuk), Agu 5, Rodak 3 (30 Kaliszewski 5), Demianiuk 3 (46 Dziewulski 3) – Czerkas 5, Kosmalski 5. Trener: Wędzyński.

Pozostałe wyniki: OKS 1945 Olsztyn – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 2:0, Stal Rzeszów – Pelikan Łowicz 2:1, Garbarnia Kraków – Puszcza Niepołomice 2:5, Wisła Puławy – Sokół Sokółka 1:2, Znicz Pruszków – Motor Lublin 4:1, Stal Stalowa Wola – Jeziorak Iława 2:0.