Opinie
Źródło: ARCH.
Źródło: ARCH.

Projekt na całe życie

Czy miłość na całe życie jest możliwa? Patrząc na dramatycznie rosnącą liczbę rozwodów, można mieć co najmniej wątpliwości. Ale Fundacja Mamy i Taty przekonuje, że da się to zrobić.

Słoneczna łąka, zakochani wyznają sobie miłość. Chłopak szepce dziewczynie do ucha: „wiesz, że zawsze będę cię kochał…”. W myślach jednak dodaje: „chyba, że zbrzydniesz albo się zestarzejesz”. Ona też ma swoje zastrzeżenia: „albo zaczniesz mnie denerwować”. Sielska atmosfera jednak trwa, młodzi skaczą, tańczą, bawią się życiem. Tak wygląda spot wyprodukowany przez Fundację Mamy i Taty. Organizacja właśnie rusza z kampanią społeczną „Miłość. Lepiej na całe życie”. To kolejna odsłona promocji wartości rodzinnych.

Przywileje, ale…

Nie ma co ukrywać – życie w pojedynkę wcale nie należy do najszczęśliwszych pomysłów. Dlaczego by jednak nie związek partnerski? Dla przebadanych przez fundację kobiet, taka forma związku jest wygodna, bo przecież polskie prawo w uprzywilejowanej pozycji i tak stawia matki. Z drugiej strony, kobiety średnio chcą angażować się z związek z mężczyzną, co do którego nie mają pełnego zaufania. ...

MD

Pozostało jeszcze 85% treści do przeczytania.

Posiadasz 0 żetonów
Potrzebujesz 1 żeton, aby odblokować ten artykuł