Aktualności
„Prus” zaprasza

„Prus” zaprasza

W tym roku mija 90 lat działalności I Liceum Ogólnokształcącego im. Bolesława Prusa - placówki znanej i uznanej nie tylko na naszym terenie.

 

W związku z tak doniosłym świętem Komitet Zjazdowy Absolwentów I LO im. Bolesława Prusa zaprasza do swojej Alma Mater związane z nią osoby. X Zjazd Wychowanków i Nauczycieli planowany jest na 5 października. Jednak rocznicowa gala w „Prusie” rozpocznie się już 4 października „Świętem Szkoły”. Będzie to uroczysty dzień obecnych uczniów liceum. A na 19.00 CKiS Scena Teatralna Miasta Siedlce zaprasza wychowanków i absolwentów na przygotowaną dla nich część artystyczną.

Oficjalną część uroczystości przewidzianych na 5 października zainauguruje sprawowana o 9.00 w kościele św. Stanisława BM uroczysta Msza św. Po niej, o 10.30, na sali gimnastycznej I LO przed gośćmi zaprezentują się ich młodsi koledzy. Najbardziej towarzyską część spotkania, czyli bal, organizatorzy zaplanowali na 20.00.

Zgłoszenia udziału w uroczystości 90-lecia szkoły można dokonać, wypełniając znajdujący się na jej internetowej stronie formularz lub bezpośrednio w sekretariacie. Na deklaracje wspólnego świętowania prusowskiej społeczności komitet organizacyjny czeka do 9 września. AWO

 

Anna Wolańska