Aktualności
Przez śmiech do lepszego małżeństwa

Przez śmiech do lepszego małżeństwa

Domowy Kościół Ruchu Światło-Życie Rejonu Siedleckiego oraz Katolickie Stowarzyszenie „MORIA” zaprasza wszystkie małżeństwa do udziału w seminarium pt. „Przez śmiech do lepszego małżeństwa”.

Odbędzie się ono w niedzielę, 9 lutego, w godz. 16.00-20.30 w Centrum Kultury i Sztuki im. A. Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce, ul. Bpa I. Świrskiego 31. Uwaga – wstęp wolny! Na warsztaty składają się trzy filmy, które są profesjonalnym zapisem weekendowego seminarium prowadzonego przez Marka Gungora. Dzięki nim przekonacie się osobiście, jak w praktyczny i humorystyczny sposób można mówić o życiu, miłości i małżeństwie. Dzięki zabawnym i boleśnie szczerym radom M. Gungora, życie wielu małżeństw na całym świecie zmieniło się nie do poznania. Mark, twórca popularnego seminarium „Przez śmiech do lepszego małżeństwa”, przedstawia podstawy dynamiki relacji damsko-męskich, ukazując przyczyny najczęstszych problemów i proponując proste sposoby ich rozwiązania. Niepozbawione komizmu prezentacje ułatwią małżonkom przyswojenie wielu cennych spostrzeżeń i natychmiastowe zastosowanie ich w praktyce.

Na warsztatach zostanie zaprezentowana też opowieść o różnicy mózgu kobiety i mężczyzny. Ponadto M. Gungor dotknie też tematu znaczenia współżycia seksualnego dla trwałości małżeństwa i podpowie, co warunkuje radość z tej sfery życia. „Jak razem żyć i się nie pozabijać” to temat sesji, dzięki której można odkryć w swoim małżeństwie moc przebaczenia albo – jak nazywa to Mark – wyzerowania. Zapraszamy!

KL