Źródło: K

Ratują punkt

Siedlecka Pogoń po dramatycznym meczu remisuje z Radomiakiem Radom.

Pogoń – Radomiak 1:1

Do meczu z Radomiakiem biało-niebiescy przed liczną, bo ponad tysięczną widownią, przystąpili bez sześciu zawodników z pierwszego składu. W pierwszych minutach zaatakowali goście. Już w 2’ Paweł Tarnowski stanął przed szansą wyprowadzenia radomian na prowadzenie, lecz jego strzał świetnie zablokował Łukasz Wójcik. Do 20’ minuty przewagę mieli goście. Potem do końca pierwszej połowy dominowała Pogoń. W 23’ minucie po podaniu Wiktora Raskowa Dariusz Dziewulski świetnym strzałem wyprowadził Pogoń na prowadzenie. Następnie okazje mieli Raskow i Kwiatkowski. Druga połowa toczyła się pod dyktando zespołu z Radomia. W 57 minucie, po rzucie rożnym, strzałem głową wyrównał Tarnowski. Następnie okazje mieli: Barzyński, Sikorski, Tarnowski, ale w bramce Pogoni świetnie spisywał się Paweł Matłacz.

III liga

gr. mazowiecko-łódzka

6 kolejka:

Pogoń Siedlce – Radomiak Radom 1:1 (1:0). Bramki: 23′ Dziewulski – 57′ Tarnowski

Pogoń: Matłacz – Wójcik (71′ Grochowski), Marchel, Rodak, Iliński – Kruk, Kwiatkowski, Paczkowski (69′ Firus), Jezierski – Raskow (86′ Demianiuk), Dziewulski (90+5′ Rytel). Trener: Jan Niedźwiedzki.

Pozostałe wyniki: Wisła II Płock – Narew Ostrołęka 2:1, Omega Kleszczów – Nadnarwianka Pułtusk 2:0, Stal Niewiadów – Mazur Karczew 1:2, SMS Łódź – MKS Kutno 1:0, Legionovia Legionowo – Warta Sieradz 0:1, Piaseczno – Nadarzyn 2:0, Włókniarz Zelów – Pogoń Zduńska Wola 0:3.