Aktualności
Razem możemy więcej

Razem możemy więcej

Siedlczanka Kasia Adam, by zmierzyć się z kolejnym etapem walki z nowotworem, potrzebuje finansowego wsparcia. Można to zrobić poprzez fundację Rak’n’Roll Wygraj Życie!

Pogodna, uśmiechnięta, serdeczna. Żona i mama dwóch córek. Jest jedną z twarzy stowarzyszenia RakOut, które skupia osoby zmagające się z nowotworami. Kasia zachorowała dwa lata temu. Kiedy usłyszała diagnozę „rak piersi”, jej świat legł w gruzach. Jednak bardzo szybko stawiła czoła chorobie i podjęła walkę o życie. Przeszła chemioterapię, dwie operacje, radioterapię, czeka ją kilkuletnia hormonoterapia.

Niestety, na początku stycznia 2021 r. u Kasi zaczęły się silne bóle głowy. Nikt nie podejrzewał, że są spowodowane tak poważnymi zmianami. Jednak wykonane badanie nie pozostawiło złudzeń. Pojawiły się liczne guzy w mózgu. Już następnego dnia trafiła do szpitala w Warszawie. – Chcemy pomóc, bo doskonale wiemy, jak bardzo będą potrzebne jej teraz pieniądze na dojazdy, leki, wizyty lekarskie – podkreślają koleżanki ze stowarzyszenia RakOut, które natychmiast ruszyły ze zbiórką środków i licytacjami na portalu facebook. – Same nie jesteśmy w stanie pomóc na tak dużą skalę, dlatego zwracamy się do wszystkich ludzi o dobrych sercach – dodają, podkreślając, że Kasia zawsze powtarza „Nie rak dał mi życie, więc nie on mi je zabierze”.

Osoby, które chciałyby wesprzeć Kasię Adam w tej nierównej walce, mogą to zrobić poprzez fundację Rak’n’Roll Wygraj Życie! Wpłat można dokonywać na subkonto podopiecznego: 83 1600 1462 1893 9704 1000 0082 z dopiskiem „dla Kasi A.”. Użytkownicy facebooka natomiast mogą dołączyć do grupy „Licytacje dla Kasi Adam”.

JAG