Aktualności
Rekolekcje dla zatroskanych kobiet

Rekolekcje dla zatroskanych kobiet

W dniach 18-20 października w Loretto trwać będą „rekolekcje dla kobiet utrudzonych codziennością”, prowadzone przez siostry loretanki i ojców sercanów.

Uczestniczki będą miały okazję znaleźć odpowiedź m.in. na pytania, jak w zwyczajności codziennych, prozaicznych obowiązków zachować świeżą więź z Bogiem, jak odkryć głębię życia z Bogiem i Maryją jednocześnie wypełniając obowiązki swego powołania. Będzie też mowa o duchowości kobiety i zaspokajaniu potrzeb duchowych. Podjęte zostaną również tematy: „Zdrowe ciało w służbie ducha – z doświadczenia i przepisów loretańskich s. Faustyny”; „Radosna służba – droga Maryi”.

W programie organizatorzy przewidzieli każdego dnia: Eucharystię, konferencje, wykłady, adorację, przebywanie we wspólnocie. Rozpoczęcie w piątek 18 października, o 18.00, a zakończenie w niedzielę 20 października, o 15.00. Zapisy są prowadzone i udzielane informacje drogą mailową: rekolekcje@loretto.pl, bądź telefonicznie, pod nr. 511-219-439, 29-741-17-87. Rekolekcje polecamy wszystkim paniom zabieganym w trosce o ognisko domowe. 

LI