Aktualności
Rekolekcje powołaniowe w WSD

Rekolekcje powołaniowe w WSD

W dniach 15-17 lutego Wyższe Seminarium Duchowne Diecezji Siedleckiej organizuje rekolekcje powołaniowe dla młodzieży męskiej.

Są skierowane do studentów, którzy pragną pogłębić swoją relację z Bogiem i uczyć się rozpoznawać Jego wolę w swoim życiu. – Jeżeli czujesz, że Bóg jest dla Ciebie ważny i chciałbyś dowiedzieć się, co myśli o Tobie, to zapraszamy Cię na rekolekcje, które odbędą się w Wyższym Seminarium Duchownym Diecezji Siedleckiej – czytamy w zaproszeniu.

Początek rekolekcji zaplanowano na piątek 15 lutego, o 15.00; zakończenie – na niedzielę 17 lutego, ok. 14.00. Osoba pragnąca przeżyć rekolekcje powinna zabrać ze sobą: Pismo Święte, różaniec, oraz notatnik i przybory do pisania, śpiwór, przybory toaletowe, obuwie sportowe oraz skierowanie od księdza proboszcza lub księdza prefekta (formularz do pobrania na stronie WSD). W razie pytań i wątpliwości dotyczących rekolekcji należy kontaktować się z referentem ds. powołań ks. Maciejem Majkiem, dzwoniąc na nr tel. 515-653-244 bądź pisząc na adres: x.majek@wp.pl.

 

LI