Aktualności
Rekolekcje u sióstr

Rekolekcje u sióstr

​Siostry Loretanki zapraszają na rekolekcje dla rodzin. Potrwają one od 1 do 5 lipca i będą dotyczyły uzdrowienie relacji w rodzinie.

„W czasie rekolekcji przypomnimy sobie, czym jest dar powołania do życia w małżeństwie i rodzinie.Proponujemy warsztaty dla małżeństw oraz rodzin i rodzinne zajęcia rekreacyjno-sportowe. W ciszy loretańskiej przyrody będziemy wspólnie modlić się, bawić oraz słuchać i słyszeć siebie” – piszą siostry. Podczas warsztatów zapewniają opiekę nad dziećmi w każdym wieku.Przyjedź! Nigdy nie jest za późno na uzdrowienie relacji w rodzinie! Ofiaruj siebie i rodzinę Matce Bożej Loretańskiej!” – zachęcają. Rekolekcje poprowadzi Beata Humięcka, pedagog, edukator profilaktyki uzależnień oraz współautor i realizator wielu programów, warsztatów dla dzieci, młodzieży i dorosłych z zakresu profilaktyki zachowań dysfunkcyjnych. Towarzyszyć jej będą siostry loretanki.

Organizatorzy zapewniają nocleg i pełne wyżywienie. W programie nie zabraknie też modlitwy i Eucharystii. Rozpoczęcie rekolekcji 1 lipca, o 12.00, zakończenie 5 lipca, o 15.00. Zapisy i informacje na: rekolekcjewloretto@gmail.com. Tel 511-219-439 (14.00-16.00) i 29-741-17-87. 

AWAW