Aktualności
Rekolekcje ze św. Michałem Archaniołem

Rekolekcje ze św. Michałem Archaniołem

Od 8 do 17 lipca w ośrodku rekolekcyjnym przy sanktuarium Matki Bożej Kodeńskiej odbędą się rekolekcje pt. Ze św. Michałem Archaniołem o wychowaniu, zagrożeniach i rozeznawaniu duchowym w rodzinie.

 Pochylimy się nad zagadnieniami dotyczącymi wychowania dzieci, ze szczególnym uwzględnieniem środowiska rodzinnego i świata mediów – informuje pedagog Małgorzata Więczkowska, która wraz z ks. Tomaszem Owczarkiem, egzorcystą, poprowadzi spotkanie. – Przyjrzymy się współczesnym zagrożeniom medialnym i duchowym oraz zapoznamy się z praktykami walki duchowej i rozeznawania duchowego – dodaje.

W czasie trwania rekolekcji przewidziane jest nawiedzenie kodeńskiego sanktuarium przez figurę św. Michała Archanioła z groty objawień w Gargano, która będzie gościć w Kodniu przez całą dobę; będzie również możliwość przyjęcia szkaplerza św. Michała Archanioła. Zaproszenie skierowane jest do wszystkich zainteresowanych tematem: małżeństw, dorosłych, młodzieży studenckiej. Zgłoszenia przyjmuje Mirosława Chmielewicz, tel. 501-421-906, oraz Katarzyna Bonik – mail: pbonik@wp.pl.

KL