Różne bieguny

Ósemka wysoko wygrywa, Wilga wysoko przegrywa.

Ósemka – Stoczniowiec 3:0

Spotkanie bez historii. Mający zdecydowaną przewagę pod każdym względem nad bardzo młodym zespołem z Gdańska zawodnicy z Siedlec nie mieli żadnych problemów z wygraną. Goście w całym meczu objęli prowadzenie tylko w II secie (10:9), ale był to efekt raczej dekoncentracji siatkarzy Ósemki.

Wilga – Pekpol 0:3

Garwolinianie próbowali walczyć w I secie. W II dobrze dysponowani goście nie pozwolili gospodarzom na wiele. Z kolei w III Wilga zagrała lepiej, ale nie na tyle dobrze by powalczyć o zwycięstwo w secie.

II liga mężczyzn, grupa III

3 kolejka: Ósemka Elmo Siedlce – GTS Stoczniowiec Gdańsk 3:0 (25:15, 25:18, 25:15). Pierzchalski, Sztaniak, Dziewit, Augiścik, Jackowicz, Świerżewski oraz Kołodziej (l), Malon, Bieliński, Sobieraj. Trener: Wójcik.

GTS Wilga Garwolin – Pekpol Ostrołęka 0:3 (22:25, 16:25, 20:25).

Pozostałe mecze: ZKS Ślepsk Augustów – MKS Pruszcz Gdański 3:1 * AZS UWM II Olsztyn – MOS Wola Warszawa 3:2 * SKF Legia Warszawa – KKS Armat Kozienice 0:3