Spadek zagląda w oczy

Radzyńskie Orlęta przegrały po raz 10 z rzędu.

Orlęta Ł. – Łada 0:0

W pierwszej połowie goście byli lepsi piłkarsko i stworzyli sobie trzy bardzo dobre okazje bramkowe. Jednak w zespole gospodarzy na posterunku był bramkarz Andrzej Olszewski. Łukowianie mieli szansę zaprzepaszczoną przez Gaja, który nie potrafił skierować do bramki piłki odbitej przez golkipera Łady. Po zmianie stron przed szansą na zdobycie gola znów stanął Gaj i ponownie przestrzelił. W drugiej połowie przeważali już gospodarze, ale ich akcje ofensywne kończyły się z reguły na przedpolu zespołu z Biłgoraja. Pod koniec spotkania bliski uzyskania zwycięskiej bramki dla gospodarzy był Borowik.

Orlęta R. – Resovia 0:4

Spotkanie pod zdecydowane dyktando lidera. Goście już w 5 minucie prowadzili 1:0 po rzucie karnym. Potem mieli wiele okazji na podwyższenie wyniku, ale drugą bramkę zdobyli ponownie po karnym podyktowanym – tak, jak w pierwszym przypadku – po faulu Jakubca. Na przerwę Resovia schodziła już z prowadzeniem 3:0 po golu Cynara. Wynik meczu ustalił w 50 minucie Danielak, wykorzystując podanie Kozubka. Najlepszą okazję na bramkę zespół gospodarzy miał około 70 minuty, kiedy po podaniu Tarkowskiego strzelał Wołek.

III liga

Lubelsko-podkarpacka

XXVI kolejka

Orlęta Radzyń Podlaski – Resovia 0:4 (0:3). Bramki: Waleszczyk 5 39 (karne), Cynar 44, Danielak 50.

Orlęta R.: Stężała – Dypa, Jakubiec, Gmur (46 Krasuski), Ptaszyński, Kępa, Leszkiewicz, Borysiuk, Bedanrczyk (46 Ślusarczyk), Tarkowski, Wołek (68 Jędryszczak). Trener: Majka.

Orlęta Łuków – Łada Biłgoraj 0:0

Orlęta Ł.: Olszewski – Wróbel, Janicki, M. Szewczak, Ozygała, Grula, Rodak (79 Wryk), Szlaksi (65 Skrzymowski), Aleksandrowicz (79 Borowik), Dziewulski, Gaj. Trener: Solnica.

Pozostałe wyniki: Izolator Boguchwała – Stal Kraśnik 3:0, Karpaty Krosno – Tomasovia Tomaszów Lubelski 1:3, Spartakus Szarowola – Stal Mielec 1:2, Stal Rzeszów – Górnik II Łęczna 3:1.