Aktualności
Spektakl na Dzień Kobiet

Spektakl na Dzień Kobiet

Z okazji Dnia Kobiet, 8 marca, o 18.00, w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Zbuczynie wystąpi Aneta Todorczuk, wokalistka, aktorka telewizyjna, teatralna i dubbingowa.

Spektakl pt. „Matka, żona, kochanka” stanowi humorystyczną, muzyczną opowieść o życiu kobiety, która musi podchodzić do swoich ról z ogromnym dystansem, ale jednocześnie pozytywnym nastawieniem i optymizmem.

Przedstawienie powstało w oparciu o zbiór luźnych felietonów napisanych przez aktorkę, będących obserwacją życia na bazie własnych i zapożyczonych doświadczeń, niespełnionych i spełnionych marzeń każdej kobiety, podejmujących ryzyko pogodzenia tych trzech niełatwych kobiecych ról.

Aktorka, śpiewając takie utwory jak: „All about a bass”, „Windą do nieba”, „Jej portret”, „Polska Madonna”  czy „Kołysanka dla nieznajomej”, ośmiesza samą siebie i próbuje rozprawić się z mitem bycia kochaną, a jednocześnie perfekcyjną, kobiecą i idealną. A wszystko po to, aby dojść do prostej konkluzji – że warto kochać… samą siebie

Organizatorzy przygotowali liczne niespodzianki, które będą rozlosowane wśród zgromadzonej publiczności.

Na koncert obowiązują bezpłatne bilety (do odbioru w siedzibie GOK w Zbuczynie, ul. Jana Pawła II 3). Liczba miejsc jest ograniczona.

Szczegóły dostępne są na stronie www.gokzbuczyn.pl oraz na profilach w mediach społecznościowych.

AW