Aktualności
Spotkanie formacyjne dla zawierzonych

Spotkanie formacyjne dla zawierzonych

W piątek 11 lutego w parafii NMP Matki Kościoła rozpoczną się rejonowe spotkania Osób Zawierzonych Jezusowi w niewolę miłości przez ręce Maryi. „Wspólnota zawierzonych” w diecezji siedleckiej stale się powiększa.

„Wspólnota zawierzonych” w diecezji siedleckiej stale się powiększa. W kolejnych parafiach organizowane są 33-dniowe rekolekcje, które są początkiem nowej jakości życia i zaproszeniem do tego, by formować serce w duchu Niepokalanej Matki Maryi. Wychodząc naprzeciw potrzebom duchowym osób, które zawierzyły się Jezusowi w niewolę miłości przez ręce Maryi, ks. Grzegorz Suwała – diecezjalny duszpasterz osób zawierzonych, zaprasza na rejonowe spotkanie formacyjne. Zaproszenie jest skierowane przede wszystkim do wiernych z dekanatów: łukowskich i adamowskiego. Spotkanie odbędzie się 11 lutego w parafii pw. NMP Matki Kościoła w Łukowie.
Dzięki życzliwości proboszcza tej parafii – ks. kan. Krzysztofa Stepczuka, właśnie tam będzie możliwość wspólnej modlitwy i formacji serc, tak, aby wpatrzeni w Maryję, mogli się jeszcze ściślej zjednoczyć się z Panem Jezusem. Wydarzenie rozpocznie się o 17.00. W programie: konferencja formacyjna, Msza św., modlitwa różańcowa, adoracja Najświętszego Sakramentu z Niepokalaną i posłanie zawierzonych. Będzie to pierwsze z kilku spotkań rejonowych. W marcu tego typu wydarzenie odbędzie się w rejonie radzyńskim; potem kolejno: kwiecień – rejon siedlecki, maj – rejon bialski, czerwiec – rejon garwoliński i parczewski. 

LI