Aktualności
Spotkanie pracowników

Spotkanie pracowników

Planowane spotkanie rozpocznie Msza św. w Sanktuarium Matki Boskiej Nieustającej Pomocy w intencji zmarłych dyrektorów oraz pracowników SPB. Następnie uczestnicy spotkania będą mieli sposobność zjedzenia wspólnego obiadu w restauracji Mozaika oraz powspominania starych dobrych czasów…

Na 21 września zaplanowane zostało spotkanie po latach pracowników Społecznego Przedsiębiorstwa Budowlanego. – Chcemy spotkać się, zintegrować, porozmawiać i powspominać – uzasadnia cel spotkania jedna z organizatorek, podkreślając, że z dawnym zakładem pracy, który w latach 80 na terenie Radzynia, Łukowa, Parczewa i Białej Podlaskiej zatrudniał ok. 1,2 tys. osób, wiążą się same dobre wspomnienia. – Pracowało nam się wspaniale, a do pracy szło się z radością. Nie wiedzieliśmy, co to mobbing, a dyrektor był dla nas jak ojciec – zaznacza.

Planowane spotkanie rozpocznie Msza św. w Sanktuarium Matki Boskiej Nieustającej Pomocy w intencji zmarłych dyrektorów oraz pracowników SPB. Następnie uczestnicy spotkania będą mieli sposobność zjedzenia wspólnego obiadu w restauracji Mozaika oraz powspominania starych dobrych czasów… Zainteresowani udziałem – mogą kontaktować się z organizatorkami telefonicznie, dzwoniąc na nr: 696-567-270.

KL