Opinie
Źródło: ARCHIWUM
Źródło: ARCHIWUM

Spożytkować wolny czas

Zbliżają się zimowe ferie. Dla uczniów stać się mogą okazją do odkrywania talentów czy aktywnego wypoczynku. Najważniejsze, aby tych dwóch wolnych od nauki tygodni nie wypełniła bezczynność.

Szereg pomysłów na ciekawe zorganizowanie wolnego czasu proponują ośrodki kulturalne. Jedną z najczęstszych form zajęć są warsztaty artystyczne, które mają być sposobem nie tylko na dobrą zabawę, ale także dać możliwość kreatywnego i twórczego rozwoju.

Z kulturą

Miejski Ośrodek Kultury w Siedlcach zachęca do udziału w zajęciach prowadzonych pod kierunkiem doświadczonych instruktorów i artystów. – Podczas nich uczestnicy będą mieli okazję m.in. poznać możliwości aparatu i fotografii. Dowiedzą się jak zrobić zdjęcia oraz poznają historię tej dziedziny. Zajęcia taneczne nastawione będą głównie na dobrą zabawę i miłe spędzenie czasu. Osoby początkujące poznają podstawowe elementy stylów, a lekko zaawansowanym spotkania przyniosą wiele nowych pomysłów i inspiracji do własnego tańca. Zachęcamy również do udziału w warsztatach wokalnych – mówią organizatorzy programu „SZTUKAferie – VII Zimowe Warsztaty nie tylko Artystyczne”. ...

KO

Pozostało jeszcze 85% treści do przeczytania.

Posiadasz 0 żetonów
Potrzebujesz 1 żeton, aby odblokować ten artykuł