Stadiony świata

Po dwóch pięknych bramkach siedlczanie pokonali rezerwy płockiej Wisły.

Pogoń – Wisła II 2:1

Do meczu z Wisłą Pogoń przystąpiła aż bez pięciu nominalnych zawodników z pierwszej jedenastki, a w trakcie meczu kolejny zawodnik – Przemysław Chomczyński – doznał kontuzji. Od pierwszych minut zarysowała się dominacja Pogoni. Już w 2 minucie po akcji Raskowa powinno być 1:0. Siedlczanie atakując ciągle stwarzali zagrożenie bramki gości. Jednak pierwszą bramkę zdobyli piłkarze z Płocka. Po rzucie rożnym do piłki doszedł niepilnowany Ragaman i umieścił ją w siatce. Gospodarze nie zrazili się takim obrotem sprawy i dalej atakowali. Okazję miał między innymi Dziewulski. W 41 minucie do bezpańskiej piłki dopadł Paczkowski i kapitalnym strzałem w samo okienko doprowadził do wyrównania. Po zmianie stron w 56 minucie, po akcji z prawej strony, Mariusz Kruk ponownie strzałem w samo okienko dał prowadzenie Pogoni. Do końca meczu Wisła starała się doprowadzić do remisu, zagrażając głównie po wrzutkach. Pogoń kontrowała i po jednej z nich Raskow nie wykorzystał sytuacji sam na sam.

III liga

mazowiecko-łódzka

5. kolejka

Pogoń Siedlce – Wisła II Płock 2:1 (1:1). Bramki: Paczkowski 41’, Kruk 56’ –  Ragaman 21’

Pogoń: Liczewski – Ilińśki, Chomczyński (69′ Firus), Marchel, Kwiatkowski – Kruk (70′ Grochowski), Paczkowski (90′ Demianiuk), Rodak, Jezierski – Raskow (90+1′ Pałka), Dziewulski. Trener: Jan Niedźwiedzki.

III liga

gr. mazowiecko-łódzka

5. kolejka:

Pogoń Siedlce – Wisła II Płock 2:1 (1:1). Bramki: Paczkowski 41’, Kruk 56’ – Ragaman 21’

Pogoń: Liczewski – Iliński, Chomczyński (69′ Firus), Marchel, Kwiatkowski – Kruk (70′ Grochowski), Paczkowski (90′ Demianiuk), Rodak, Jezierski – Raskow (90+1′ Pałka), Dziewulski. Trener: Jan Niedźwiedzki.

Pozostałe wyniki: Radomiak Radom – Włókniarz Zelów 1:0, Pogoń-Ekolog Zduńska Wola – KS Piaseczno 0:2, GLKS Nadarzyn – Legionovia Legionowo 3:0, Warta Sieradz – UKS SMS Łódź 0:0, MKS Kutno – Stal Niewiadów 5:1, Mazur Karczew – Omega Kleszczów 2:1, adnarwianka Pułtusk – Narew Ostrołęka 0:2;