Stracona szansa

Walczące o ligowy byt radzyńskie Orlęta przegrały ważne spotkanie ze Stalą Mielec, a Podlasie uległo w Krośnie Karpatom

Karpaty – Podlasie 3:2

W ciągu pierwszych sześciu minut padły już 3 bramki. Po golu Buczka, na 1:1 wyrównał Wojciech Jarzynka, a w szóstej minucie po błędzie Bojarczuka gospodarze objęli prowadzenie. Bialczanie ruszyli do ataku i okazje mieli Sobiczewski, Guzek oraz Piotrowicz. Ich wysiłki udały się w 58’, kiedy po rzucie pośrednim Michał Magier doprowadził do remisu. Niestety, po dwóch żółtych kartkach Piotrowicza, Podlasie zaczęło grać w dziesięciu, co wykorzystali gospodarze i zdobyli zwycięska bramkę.

Orlęta – Mielec 0:1

Pierwsze 30 minut dla gości. Potem ruszyły Orlęta i okazje mieli Brzostek, Jakubiec, Kuśmirek. Niestety, po przerwie po błędzie Bednarczyka Stalowcy zdobyli gola. Od tego momentu do przodu ruszyli gospodarze, którzy oblegali bramkę mielczan. Były okazje, których nie wykorzystali: Klimkiewicz, Brzostek, Jakubiec i Kuśmirek.

III liga

gr. lubelsko-podkarpacka

26. kolejka:

Orlęta Radzyń Podlaski – Stal Mielec 0:1 (0:0)

Orlęta: Stężała – Fiedeń (81 Jędruszczak), Jakubiec, Kozłowski, Bednarczyk (53 Gromba), Klimkiewicz, Pliszka, Ptaszyński, Kuśmirek, Wej (46 Młynarski), Brzostek (66 Romaniuk). Trener: Wójcik.

Karpaty Krosno – Podlasie Biała Podlaska 3:2 (2:1)

Bramki: Buczek 3, Sedlaczek 6, Łukaczyński 75 – Jarzynka 4, M. Magier 58

Podlasie: Krukowski – Bojaczuk, Bożyk, Mirończuk (61. Litwiniuk), Jędrzejczuk, M. Magier, Jarzynka, Borysiuk, Piotrowicz, Sobiczewski (68. Wilawer), Guzek (83. Komar). Trener: Banaszuk.

Pozostałe wyniki: Stal Poniatowa – Spartakus Szarowola 0:1, Górnik II Łęczna – Avia Świdnik 1:3, Tomasovia Tomaszów Lubelski – Izolator Boguchwała 2:0, Stal Sanok – Unia Nowa Sarzyna 0:2, Siarka Tarnobrzeg – Stal Kraśnik 2:1, Wisła Puławy – Wisłoka Dębica 4:2,