Źródło: ARCHIWUM

Sukces po karnych

Pogoń po twardym meczu pokonała w Olsztynie WMPD 6:5. Oba zespoły przypłaciły to kontuzjami oddającymi wagę tego spotkania.

Wyrównany pojedynek został rozstrzygnięty dopiero 2 minuty przed końcem spotkania. W pierwszej połowie stroną atakującą byli siedlczanie, ale ich jedyny dorobek to 3 punkty zdobyte w 13’ z rzutu karnego. Gospodarze wyszli na prowadzenie po przyłożeniu w 33’. Po zmianie stron ponownie do ataku ruszyli gospodarze, ale bez efektów punktowych. W ostatnich 20 minutach na boisku dominowała Pogoń, w 62’ i 68’ kopy na bramkę nie przyniosły rezultatu, dopiero w 78’, po serii rzutów karnych, skutecznie kopnął Mariusz Łastowiecki.

I liga

9 kolejka:

WMPD PUDiZ Olsztyn – Pogoń Siedlce 5:6 (5:3).

Punkty: Pogoń – Łastowiecki 6

Pogoń: Mróz, Purzycki, Krasuski (65 Teodorczuk), Łastowiecki, Markowski (41 Niedźwiedź), Antoszczuk, Księżopolski, Muszyński – Czaplicki (69 Rzewuski) – Dzierżanowski – Szczepaniak, Kargol, Pliszka, Romanowski – Nasiłowski. Trenerzy: Narojek i Pliszka.

Pozostałe wyniki: Skra Warszawa – KS Budowlani Lublin 6:11, Kosmaz Koszalin – MKS Czarni Pruszcz Gdański 5:48.