Aktualności
Sukcesy pływaków

W głównych mistrzostwach województwa lubelskiego w pływaniu wzięło udział 16 zawodników Huraganu Międzyrzec Podlaski.

Podopieczni Wojciecha Lubańskiego uzyskali szóste miejsce w klasyfikacji medalowej z dorobkiem 21 medali – siedem złotych, osiem srebrnych i sześć brązowych. W rywalizacji na najlepszego zawodnika Jakub Jakimiak zajął trzecie miejsce w kategorii juniorów 14-15 lat, Jakub Celiński był czwarty w tej samej kategorii, a Wiktoria Karwowska była czwarta wśród młodzików 12-13 lat. Najstarsza zawodniczka klubu Magdalena Suchota była bezkonkurencyjna na 50 m stylem dowolnym i druga na 50 m stylem grzbietowym w kat. OPEN. W pierwszej dziesiątce w swoich kategoriach wiekowych uplasowali się: Wiktor Chojnacki, Jakub Ciok, Aleksandra Węgrzyniak, Cezary Czopiński, Bartłomiej Przychodzki, Mikołaj Puszkarski, Magdalena Olesiejuk, Aleksandra Szyszko, Patrycja Majczyna. Czasy uzyskane przez J. Jakimiaka dały mu pierwsze miejsce w rankingu ogólnopolskim na dystansie 50, 100 i 200 m stylem dowolnym. Natomiast J. Celiński uplasował się na pierwszym miejscu w rankingu na 50 i 100 m stylem klasycznym, a wyniki uzyskane przez W. Karwowską na dystansach grzbietowych plasują ją w pierwszej dziesiątce w Polsce.