Super 25 minut

Siedlczanie pewnie pokonali outsidera.

Pogoń – Nadnarwianka 4:1

Spotkanie z Nadnarwianką było świetną okazją do odniesienia przekonywującego zwycięstwa przez Pogoń, bowiem przeciwnik zajmował ostatnie miejsce w tabeli. Pierwsze 25 minut to bardzo ładna gra siedlczan. W tym czasie Pogoń zdążyła strzelić 4 bramki i miała okazję na następne. Już w 4’ Daniel Jezierski z rzutu wolnego zaskoczył bramkarza gości i wyprowadził Pogoń na prowadzenie. Kilka minut potem, po rozegraniu rzutu wolnego z 20 m, na 2:0 podwyższył Marcin Paczkowski. W 20’ i 23’ bramki strzelił Dariusz Dziewulski. Najpierw po podaniu Mariusz Kruka, później za faul w polu karnym sam wymierzył sprawiedliwość. W końcówce pierwszej połowy Tomasz Iliński za faul w polu karnym dostał czerwoną kartkę, a z karnego honorowego gola zdobył Artur Kamiński. W drugiej połowie mecz miał charakter wyrównany, ale to głównie siedlczanie tworzyli okazje bramkowe. Okazję mieli: Demianiuk, Kwiatkowski, Dziewulski i Grochowski.

III liga

łódzko-mazowiecka

Pogoń Siedlce – Nadnarwianka Pułtusk 4:1 (4:1). Bramki: 4’ Jezierski, 9’ Paczkowski, 20’ i 23’k Dziewulski – 45’k Kamiński. Pogoń: Matłacz – Iliński, Stromecki, Agu, Tomas – Kwiatkowski, Rodak (63’ Raskow), Paczkowski (76’ Demianiuk), Jezierski – Kruk (61’ Wójcik), Dziewulski (69’ Grochowski). Trener: Niedźwiedzki. Czerwona kartka: 44’ Iliński – 49’ Wolf (za dwie żółte).

Pozostałe wyniki: Wisła II Płock – UKS SMS Łódź 1:0, Legionovia Legionowo – Stal Niewiadów 3:0, KS Piaseczno – Omega Kleszczów 2:0, Włókniarz Zelów – Narew Ostrołęka 0:1, Radomiak Radom – Mazur Karczew 4:3, Pogoń-Ekolog Zduńska Wola – MKS Kutno 2:0, GLKS Nadarzyn – Warta Sieradz 3:1.