Aktualności
Sylwester z fajerwerkami

Sylwester z fajerwerkami

Mieszkańcy niektórych miast w naszym regionie będą mieli okazję do wspólnego przywitania 2014 r. Jak co roku, siedlczanie mogą spędzić Sylwestra na pl. gen. Sikorskiego. Na koncert rozpoczynający Nowy Rok zaprasza Miejski Ośrodek Kultury.

Oprócz dobrej muzyki na uczestników sylwestrowej zabawy czekać będą ciekawe konkursy i atrakcyjne nagrody. O północy życzenia mieszkańcom Siedlec złoży prezydent. Wieczór zakończy pokaz sztucznych ogni. Wspaniałą atmosferę do wspólnej zabawy zagwarantuje występujący na żywo na scenie zespół Orkiestra Dni Naszych. Mieszkańcy Białej Podlaskiej, którzy lubią zabawę pod gołym niebem, w noc sylwestrową zaproszeni są na plac Wolności. Od 23.00 do 1.00 potrwa tam dyskoteka pod gwiazdami. Po północy odbędzie się także pokaz sztucznych ogni. Do zgromadzonych noworoczne życzenia skieruje prezydent Andrzej Czapski. – Z doświadczenia wiemy, że osoby, które podczas sylwestra bawią się w lokalach położonych w centrum Białej Podlaskiej, bardzo chętnie przed północą przychodzą na plac Wolności. Dla nich wszystkich, a także dla osób, które podczas tych niezwykłych chwil chcą złożyć sobie życzenia i być razem ponownie przygotowaliśmy dyskotekę. Środki na tą inicjatywę pochodzą z budżetu promocji miasta – mówi Renata Szwed, dyrektor gabinetu prezydenta miasta. Całość ma kosztować ok. 8-10 tys. zł.

Tegoroczne pożegnanie 2013 r. w Międzyrzecu Podlaskim odbędzie się tradycyjnie już na pl. Jana Pawła II. O północy mieszkańcy będą mogli podziwiać zafundowany przez ,miasto pokaz sztucznych ogni. Ponadto dzieciom z przedszkoli, podstawówek i gimnazjów udostępnione zostanie lodowisko w centrum miasta. Od 21.00 do 23.30 dzieci będą mogły korzystać z niego i wypożyczać łyżwy bezpłatnie.

AWAW