Aktualności
Szansa na sukces!

Szansa na sukces!

To już 13 edycja wydarzenia organizowanego przez Stowarzyszenie Młodzieżowe Niniwa, Zgromadzenie Misjonarzy Oblatów Maryi Niepokalanej oraz Wspólnotę Dobrego Pasterza.

Tegorocznym tematem Festiwalu Życia będzie „Szansa na sukces”. Uczestniczy przyjrzą się uważnie kilku postaciom, które dzięki wierze wykorzystały swoją szansę na sukces, oraz zagadnieniom z tym związanym. Będą to m.in. Abraham, Mojżesz, Maryja i Pier Giorgio Frassatti. Wśród zaproszonych gości zobaczymy m. in. zespoły Gospel Rain, Anielsi oraz Albo i Nie, ks. prof. Alojzego Drożdża. Na uczestników będą także czekały ciekawe warsztaty, np. pisania ikon, gry na bębnach, rękodzieła czy ewangelizacyjne, oraz pokaz filmu „Cristiada”. Do tego oczywiście codzienna Eucharystia, modlitwy, prace w grupach, czwartkowe nabożeństwo z modlitwą o uzdrowienie, młodzi i rodziny z całej Polski, no i oczywiście radość życia!

Kosz uczestnictwa wynosi 70 zł, nocleg na polu namiotowym pod własnym namiotem. Organizator zapewnia jeden ciepły posiłek dziennie. Zgłoszenia grup zorganizowanych odbywają się do 10 lipca na adres: zielinski@kokotek.pl lub pod numerem 511-805-405. Więcej informacji na stronie www.festiwalzycia.pl

JAG