Region
Prawo i Sprawiedliwość/Facebook
Prawo i Sprawiedliwość/Facebook

Te rządy zapowiadają nam biedę

To nie będzie normalna kadencja Parlamentu Europejskiego. Mają zostać podjęte decyzje, które nam, Polakom, odbiorą suwerenność, walutę i decydowanie w sprawie obrony granic - mówił prezes PiS Jarosław Kaczyński podczas spotkania z mieszkańcami Siedlec w hali ośrodka sportu przy ul. Prusa.

Były premier odwiedził Siedlce w niedzielę 12 maja. Wizyta stanowiła część trwającej kampanii przed wyborami do Europarlamentu, które odbędą się 9 czerwca.

W programie – oprócz przemówienia prezesa PiS – znalazła się także prezentacja kandydatów z okręgu mazowieckiego (bez Warszawy i sąsiadujących z nią powiatów).

 

Jedno wielkie oszustwo

Rozpoczynając swoje wystąpienie, J. Kaczyński ocenił, że kampania wyborcza, która doprowadziła Donalda Tuska do władzy, była „jednym wielkim oszustwem”. – Najbardziej zauważalna i bulwersująca jest ta sfera oszustwa, która odnosiła się do codziennego życia Polaków – stwierdził, zaznaczając, że w ciągu ośmiu lat swoich rządów PiS wyciągnął Polskę ze „sfery Trzeciego Świata do sfery państw cywilizowanych”. – To się udało wbrew wszelkim zapowiedziom, że pieniędzy nie ma i nie będzie, niezdolności i niechęci do działania, które prezentowali nasi poprzednicy – dodał.

Zaznaczył, że mimo deklaracji oponentów, że „każda polska rodzina będzie żyła lepiej”, kwoty wolnej od podatku w wysokości 60 tys. ...

DY

Pozostało jeszcze 85% treści do przeczytania.

Posiadasz 0 żetonów
Potrzebujesz 1 żeton, aby odblokować ten artykuł