Aktualności
Teatry na start

Teatry na start

14 kwietnia, o 10.00, w hańskim ośrodku kultury odbędą się XIV Eliminacje Powiatowe Wojewódzkiego Przeglądu Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych. Chętni mogą zgłaszać się do 29 marca.

Impreza odbywa się w marcu i kwietniu na terenie województwa lubelskiego i składa się z turniejów powiatowych. Kończy ją finałowy festiwal najciekawszych widowisk. W przeglądzie biorą udział amatorskie teatry żywego planu, lalkowe, plastyczne, tańca, kabarety. Celem imprezy jest prezentacja dorobku artystycznego, inspirowanie do poszukiwań nowych form pracy artystycznej oraz stwarzanie możliwości wymiany doświadczeń pedagogów, instruktorów i animatorów działalności kulturalnej i amatorskich zespołów teatralnych.

Warunkiem uczestnictwa w eliminacjach jest przesłanie zgłoszenia na adres: Gminny Ośrodek Kultury, ul. Osiedlowa 6, 22-235 Hańsk Pierwszy, nr. tel. (82) 571-42-10, e-mail: gok.hansk@wp.pl. Czas trwania widowiska nie może przekroczyć 30 minut. Szczegółowe informacje o imprezie znaleźć można na stronie internetowej GOK w Hańsku.

AD