Sport
Trener ratuje remis

Trener ratuje remis

Podobnie jak przed tygodniem nasze zespoły wywalczyły 2 remisy i przegrały 1 mecz. Zdobyły tylko 1 bramkę, a jej autorem był grający trener Huraganu Robert Różański.

Lublinianka – Podlasie 0:0

Rozgrywane w upale spotkanie nie zachwyciło. Zespół z Białej Podlaskiej tylko pod koniec I części meczu zagrał bardziej zdecydowanie i stworzył 3 groźne sytuacje pod bramką Lublinianki. Okazje na gole mieli Denisienia, który trafił w poprzeczkę oraz Bal. Druga połowa to gra w środku pola bez specjalnego zagrożenia z obu stron.

 

Huragan – Olender 1:1

Po kwadransie gospodarze przegrywali 0:1 po strzale Ablingiera, za chwilę ten sam zawodnik mógł podwyższyć na 2:0. Huragan w miarę upływu gry opanował sytuacje i próbował wyrównać. Udało się to dopiero po przerwie. W 60’ grający trener w zespole gospodarzy Robert Różański zdecydował się na uderzenie z 25 m. Piłka odbiła się od słupka i wpadła do bramki gości. Międzyrzeczanie mogli wygrać, gdyby w 88’ Leszkiewicz wykorzystał okazję na gola, lecz piłka po jego strzale trafiła tylko w słupek.

 

Sokół A. – Unia B. 0:1

Beniaminkowi znów nie udało się wygrać, chociaż do meczu z Unią Sokół przystąpił z 2 nowymi zawodnikami, którzy grali już w zespole – Juniorem i Łukasikiem. Właśnie ten pierwszy miał 2 najlepsze okazje na gole w 75’ i 88’ , nie potrafił jednak skierować piłki do siatki z kilku metrów. Okazji zresztą było więcej, ale co z tego, skoro adamowianie nie potrafili skutecznie trafić do bramki. Natomiast goście, którzy bronili się umiejętnie, wyprowadzili kontrę, po której zdobyli zwycięską bramkę.

 

IV liga

6. kolejka

Lublinianka Lublin – Podlasie Biała Podlaska 0:0

Podlasie: Eekimov – Woroniecki, Więcierzewski (71 Gawroński), Denisienia, Szendel, Bal (83 Jaszczyński), Rodzeń, Korneluk, P. Magier (68 Litwiniuk), Sobiczewski, Ziomka (68 P. Magier). Trener: Banaszuk.

Sokół Adamów – Unia Bełżyce 0:1 (0:0). Bramka: Gotoft 55.

Sokół: Krasuski – Bychowski, Izdebski (82 R.Ponikowski), Nowicki, Marciniak, Gajownik (70 Z. Ponikowski), Matuszewski, Stonio, Woś (46 Łukasik), Sikora ( 65 Junior), P. Dzido. Trener: Nowicki.

Huragan Międzyrzec Podlaski – Olender Sól 1:1 (0:1). Bramki: Rózański 60 – Ablinger 14.

Huragan: Krupa – Tusz (46 Stopa), J. Szczepaniuk, Syta, Różański, Filipek, Lesiuk, Leszkiewicz. A. Dąbrowski (80 Cap), P. Dąbrowski (85 Kwaśniewski), Ślusarski (75 Kurowski). Trener: Różański.

Pozostałe wyniki: Chełmianka Chełm – Janowianka Janów Lubelski 2:0 * Wisła Puławy – Lewart Lubartów 3:2 * Iskra Piotrowice – Sparta Rejowiec Fabryczny 2:0 * Orion Niedrzwica Duża – Włodawianka Włodawa 0:0 * Opolanin Opole Lubelskie – Start Krasnystaw 0:1

Andrzej Materski