Aktualności
W indyjskiej atmosferze

W indyjskiej atmosferze

Kolejnym filmem, jaki w ramach cyklu „Oczami Kobiet” będzie można zobaczyć w NovymKinie Siedlce jest „Triszna. Pragnienie miłości”.

Dramat przedstawia historię pięknej i zmysłowej Hinduski o imieniu Triszna (w tej roli Freida Pinto, znana z filmu „Slumdog. Milioner z ulicy”), która mieszka wraz z rodziną w Osian – małej wsi w hinduskim Radżastanie. Pewnego dnia, podczas wieczoru tradycyjnych tańców, dziewczyna poznaje Jaya Singha. Przystojny i bogaty Hindus, wykształcony w Wielkiej Brytanii, spędza z przyjaciółmi ostatni dzień wakacji. Jay zakochuje się bez pamięci w czarującej Trisznie, która stopniowo poddaje się sile miłości. Pochłonięci namiętnością młodzi ludzie powoli zaczynają jednak dostrzegać jak poważnie różnią się od siebie. Ich związek ulega stopniowemu rozpadowi, zmierzając ku tragedii…

„Triszna. Pragnienie miłości” – adaptacja powieści Thomasa Hardy’ego – to przesiąknięte atmosferą Indii współczesne „love story”. Ekranizacja w całości została sfilmowana w naturalnej i zachwycającej scenerii hinduskiego Radżastanu, a także w Mumbaju. Film zostanie wyświetlony 13 marca, punktualnie o 19.00. Cena biletu: 14 zł. Zapraszamy!

GU