Aktualności
W trosce o skórę

W trosce o skórę

Ogólnopolski Program Edukacyjny pt. „Derma Friendly - W trosce o skórę” już wkrótce zawita do Siedlec. W Hotelu Kamienica (ul. Wojska Polskiego 60) w najbliższy poniedziałek, 19 października, w godzinach między 9.30 a 14.30, odbędzie się bezpłatne szkolenie pracowników salonów pielęgnacji urody w zakresie najczęściej spotykanych schorzeń skóry.

Na szkolenie zapisało się 40 specjalistów – głównie z Siedlec. Program „Derma Friendly – W trosce o skórę” poprzez organizację jednodniowych szkoleń dla pracowników salonów pielęgnacji urody w znaczący sposób przyczynia się do zwiększania dostępu osób ze schorzeniami skóry do profesjonalnych usług i walki ze stygmatyzacją tych pacjentów. O sukcesie akcji świadczą efekty dotychczasowych działań realizowanych od września 2013 r. W tym czasie udało się nam wyedukować 685 specjalistów z 392 salonów urody mieszczących się w 148 miejscowościach całej Polski! Nasze szkolenia przeprowadziliśmy już m.in. w Warszawie, Bydgoszczy, Kielcach, Gorzowie Wielkopolskim, Krakowie i Poznaniu.

Więcej informacji na ten temat udziela Anna Redel, koordynatorka programu „Derma Friendly – W trosce o skórę”, pod nr. tel. 795-520-923; http://dermafriendly.pl/

Zapraszamy!