Aktualności
Wakacyjny konkurs fotograficzny

Wakacyjny konkurs fotograficzny

Wystartowała trzecia odsłona konkursu fotograficznego „Wakacje z Rodziną”. Jest on propozycją dla urlopowiczów na wykonanie ciekawego zdjęcia podczas wakacyjnego wypoczynku w gronie bliskich.

– W dzisiejszym zabieganym świecie rodzice nie mają zbyt dużo czasu, aby poświęcić go swoim dzieciom. Praca, dom i inne obowiązki sprawiają, że jedynym czasem w roku, który mogą spędzić razem, są wakacje. W związku z tym wychodzimy z propozycją dla wszystkich, którzy być może wykonali – bądź wykonają – ciekawe wakacyjne zdjęcie w gronie rodziny, aby wzięli udział w naszej zabawie i przesłali je do nas. Uważamy, że może to być nie tylko dobra zabawa, ale także inspiracja do pracy twórczej w czasie wypoczynku – wyjaśnił ideę konkursu ks. Piotr Kieniewicz z Licheńskiego Centrum Pomocy Rodzinie i Osobom Uzależnionym, organizator konkursu.

Konkursowe zdjęcia należy przysyłać w formie cyfrowej (pliki JPG lub TIFF) na kartach pamięci, płytach CD lub DVD na adres: Licheńskie Centrum Pomocy Rodzinie i Osobom Uzależnionym, ul. Klasztorna 4, 62-563 Licheń Stary z dopiskiem: „Wakacje z Rodziną”. Można także dostarczyć je osobiście. Termin nadsyłania prac mija 24 sierpnia. Wraz ze zdjęciem uczestnik konkursu musi przesłać wypełnioną kartę zgłoszeniową. Regulamin konkursu oraz formularz karty zgłoszeniowej można znaleźć i pobrać ze strony internetowej licheńskiego sanktuarium na: www.lichen.pl. Dla zwycięzcy przewidziana jest nagroda o wartości 500 zł. Wszystkie osoby, które przyślą zdjęcia do konkursu, otrzymają pamiątkowe dyplomy. Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród nastąpi w niedzielę, 31 sierpnia, podczas tradycyjnego „Pikniku z mamą i tatą” w Licheniu (plac przed bazyliką) kończącego tegoroczne wakacje.

(xaa)