Aktualności
Warsztaty Wychowania Chrześcijańskiego

Warsztaty Wychowania Chrześcijańskiego

Wraz z nowym rokiem szkolnym i duszpastersko-katechetycznym w diecezji siedleckiej ruszają Warsztaty Wychowania Chrześcijańskiego.

Tematyka warsztatów jest dedykowana rodzicom, którzy pragnął, w sposób świadomy z uwzględnieniem poszczególnych etapów rozwojowych, przekazywać wiarę swoim dzieciom.

Warsztaty są adresowane do następujących grup wiekowych: 0-6 lat; 7-9 lat; 10-14 lat; 15-20 lat. W roku szkolnym 2023/2024 warsztaty będą odbywały się w trzech miejscach: w Siedlcach (w salce przy parafii św. Józefa, w Domu Rekolekcyjnym w Siedlanowie, w parafii MB Częstochowskiej w Garwolinie. Czas trwania jednego warsztatu: od 16.00 do 18.00. Osoby prowadzące to: ksiądz, psycholog, psychoterapeuta, pedagog, coach oraz doradcy życia rodzinnego. „Całą naszą diakonię warsztatową łączą dwie cechy: wiara i chęć posługi rodzinom! Chcemy, żebyście wiedzieli, że nasza diakonia modlitewna szuka osób, które w wybranym przez siebie dniu miesiąca będą na Eucharystii w intencji wszystkich uczestników warsztatów i prowadzących – jesteśmy omodleni!” –  napisał w zaproszeniu z ks. Jakub Wyrozębski. Więcej – w przyszłotygodniowym wydaniu „Echa Katolickiego”.

LI