Źródło: BIALA24

Wróciły nadzieje

Drugą rundę szczypiorniści z Białej Podlaskiej rozpoczęli od zwycięstwa.

Mecz dwóch zespołów z końca ligowej tabeli był wyrównaną konfrontacją. Obie drużyny dążyły do zainkasowania wygranej, a ostateczny wynik był sprawą otwartą niemal do końca spotkania. Przez cały mecz żadnemu z zespołów nie udało się uzyskać większej przewagi bramkowej i wynik oscylował wokół remisu. O wygranej bialczan zadecydowała lepsza w ich wykonaniu druga połowa meczu, zwłaszcza końcówka. Decydujący etap spotkania przypadł na pięć ostatnich minut. Akademicy wyszli na prowadzenie 27:26 i nie oddali go już do końcowego gwizdka arbitra.

I liga mężczyzn, grupa B

14 kolejka

ASPR Zawadzkie – AZS AWF Biała Podlaska 30:32 (14:13)

AZS AWF: Florczak, Adamiuk, Kubiszewski – Dębowczyk 5, Pezda 1, Wędrak 2, Kubajka 1, Makaruk 6, Kowalik 4, Nieswadba 7, Antolak 3, Prokopiuk 3, Rutkowski. Trener Chmielewski

Pozostałe wyniki: SPR Tarnów – Olimpia Piekary Śląskie 31:34, AZS UŁPŁ Łódź – KSSPR Końskie 26:26, Gwardia Opole – AZS UT-H Radom 35:34, Ostrovia Ostrów Wielkopolski – Nielba Wągrowiec 24:33, Viret CMC Zawiercie – Śląsk Wrocław 29:30, MKS Kalisz – ŚKPR Świdnica 25:25