Aktualności
Wychowanie a współczesne zagrożenia

Wychowanie a współczesne zagrożenia

W dniach 23-25 lutego w Siedlanowie odbędą się rekolekcje „Wychowanie a współczesne zagrożenia”. Są one organizowane z myślą o rodzicach i wychowawcach, stąd zaproszenie kierowane jest zarówno do małżonków, jak też w ogóle osób dorosłych zainteresowanych ta tematyką.

Spotkania w ramach rekolekcji poprowadzi ks. dr Grzegorz Koc oraz ks. dr hab. Grzegorz Pyźlak. Ks. G. Pyźlak jest adiunktem w Katedrze Duszpasterstwa Rodzin KUL, członkiem Polskiego Stowarzyszenia Familiologicznego; w pracy naukowej koncentruje się na wpływie zmian transformacji ustrojowej na życie małżeństwa i rodziny, zagrożeniach, które bezpośrednio dotyczą małżonków, potomstwa i jego wychowania. Zachęcając do udziału w rekolekcjach, ks. G. Koc, podkreśla: – Współczesna zatruta kultura wsącza jad w życie dzieci, niszcząc wiarę, duchowe piękno i prawe życie. Jest tworzona, by przygotowywać dzieci do łamania Bożych przykazań. Szkodliwe treści docierające z mass mediów niszczą psychikę dzieci. Jeśli zależy ci, by skutecznie chronić dziecko przed złem, zapraszamy na rekolekcje do Siedlanowa.
Zainteresowani udziałem w rekolekcjach mogą zapisywać się telefonicznie – od poniedziałku do piątku, w godzinach 17.00-18.30 – pod nr. tel. 83-352-51-14 lub 696-502-852. 
 

LA