Aktualności
Wygraj zaproszenie!

Wygraj zaproszenie!

Ogólnopolski Festiwal Teatrów „Sztuka plus Komercja” dobiega końca. Przed nami ostatni ze spektakli konkursowych.

To brawurowo zagrany i świetnie przyjęty przez publiczność komediodramat „Same plusy”, który będzie można zobaczyć na teatralnej scenie Centrum Kultury i Sztuki im. Andrzeja Meżeryckiego w czwartek 7 grudnia, o 17.00 i 20.00. Autorem scenariusza jest Cezary Harasimowicz, a reżyserem – wyróżniony wieloma nagrodami reżyser teatralny i telewizyjny – Wawrzyniec Kostrzewski.

„Same plusy” to spektakl o tym, że warto żyć… nie tylko dla siebie. Zuza – współczesna polska Bridget Jones – jest dziewczyną, której kompletnie nic w życiu nie wychodzi. Ma 40 lat, pracuje w korporacji, a jej życie osobiste leży w gruzach. Żyje na wiecznym minusie, jest samotna, zakompleksiona i nie wierzy, że cokolwiek może jej wyjść na plus. Jedynym bliskim Zuzy jest anonimowy „znajomy” z facebooka. Na domiar złego pojawiają się kolejne życiowe komplikacje, które kompletnie przygniatają emocjonalnie Zuzę… Tymczasem dotychczas drażniące koleżanki z pracy: niezbyt pojętna blondynka i zawzięta feministka okazują się prawdziwymi przyjaciółkami. Nawet szef wysupłuje z siebie odrobinę empatii i wrażliwości! Znajomi próbują Zuzie pomóc, jednak szalona misja zawodzi. Czy jest dno, w które można zapukać od spodu? Jest. A czy jest szansa na szczęśliwe zakończenie? O tym można przekonać się tylko oglądając spektakl!

W produkcji warszawskiego teatru Garnizon Sztuki wystąpią: Gabriela Muskała, Grażyna Wolszczak, Marieta Żukowska i Michał Czernecki/Łukasz Simlat. Serdecznie zapraszamy! Szczegóły na stronie www.ckis.siedlce.pl.

KONKURS

Mamy dla Państwa podwójne zaproszenie na ten spektakl (na godz. 17.00). Wejściówkę dostanie osoba, która do wtorku 5 grudnia, do godz. 12.00, wyśle swoje zgłoszenie na adres email: reklama@echokatolickie.pl i przekona nas, że to właśnie ona powinna na tę sztukę pójść. W treści maila prosimy zawrzeć także swoje dane kontaktowe, a w tytule wiadomości napisać „Festiwal teatrów”. Zwycięzca zostanie poinformowany o wygranej w wiadomości zwrotnej.

IZU