Aktualności
Wygraj zaproszenie!

Wygraj zaproszenie!

Po 14 latach znana i lubiana Bridget Jones powraca na ekrany kin! Trzecia odsłona perypetii przezabawnej bohaterki do zobaczenia już 12 września w kinie Helios.

– Film, który zagramy we wrześniu, jest idealny na babskie spotkania. Mamy więc nadzieję, że i tym razem sale kinowe będą pękały w szwach – zapowiadają organizatorzy.

Co zobaczymy podczas seansu „Bridget Jones 3”? Po rozstaniu z Markiem Darcym, z którym Bridget miała spędzić resztę życia, bohaterka znów jest singielką, tym razem po czterdziestce. Nieokiełznany optymizm każe jej skupić się na nowych wyzwaniach zawodowych oraz starych i nowych przyjaciołach. Po raz pierwszy panna Jones czuje, że ma całkowitą kontrolę nad swoim życiem. Czy coś może zaburzyć ten spokój? Otóż może – Bridget spotyka bowiem przystojnego Amerykanina Jacka (Patrick Dempsey), który jest wszystkim tym, czym nie jest Mark. Ale na tym nie kończy się historia. Bo kłopoty i Bridget to synonimy. Wkrótce okazuje się, że panna Jones spodziewa się dziecka. Nie jest jedynie pewna, który z panów jest jego ojcem…

Przed seansem, który rozpoczyna się o 18.30, moc atrakcji, pokazów i konkursów. Co tym razem będzie motywem wieczoru? – Cóż, skoro będziemy mieć do czynienia z Bridget Jones, to nie może obyć się bez pidżam, szlafroków, wygodnych kapci czy domowych zabawnych dresów. Pokażcie nam więc swój strój na wolny wieczór! Liczymy na kreatywność, humor i odwagę pań – zachęcają organizatorzy.

GU