Wygrywają z marszu

Radzyńskie Orlęta mimo zawirowań w klubie kroczą od wygranej do wygranej i dalej liderują w lidze. Lukowskie Orlęta wciąż nie mogą się przełamać.

Stal K. Orlęta R. 0:1

Do przerwy pojedynek miał wyrównany przebieg, a oba zespoły stworzyły po 2 okazje bramkowe. Ze strony Orląt najbliższy zdobycia gola był Damian Panek zawodnik, który pochodzi właśnie z Kraśnika. Po zmianie stron radzynianie okazali się w sumie dojrzalszym, a przede wszystkim skuteczniejszym zespołem i zdobyli zwycięską bramkę. Gola na wagę 3 punktów zdobył Rafał Borysiuk, który w 64’ zdecydował się na strzał i piłka po rykoszecie wpadła do siatki Stali.

Izolator – Orlęta 1:0

Jedenastka z Łukowa zagra w Boguchwale bez kilku swoich podstawowych zawodników (Dziewulski, Ozygała, Solnica Wej), którzy pauzowali z rożnych względów. W tej sytuacji trener Zarzycki musiał sięgnąć po juniora -16-letniego Kamila Jodełkę. Mimo braków kadrowych Orlęta przeważały do przerwy i miały okazje na bramki. Najlepszą zmarnował Żurawski, trafiając po dobitce w słupek. Po zmianie stron łukowianie dalej mieli więcej z gry, a okazję na gola zmarnował Skrzymowski. Bramka łukowianie starci po rzucie rożnym i pozostawieniu bez opieki zdobywcy gola Iwanowskiego.

III liga

Podkarpacko-lubeska

VII kolejka

Stal Kraśnik – Orlęta Spomlek Radzyń 0:1 (0:9). Bramka: Borysiuk 64

Orlęta: Steżąła – Ślusarczyk, Jakubiec, Pietroń, Dypa, Tarkowski, Pliszka (87 Koczkodaj), Borysiuk, Szewc, Wilawer (60 Ptaszyński), Panek. Trener: Majka.

Izolator Boguchwała – Orlęta Łuków 1:0 (0;0). Bramka: Iwanowski 60.

Orlęta: Liczewski – P. Szewczak (80 Oponowicz), Janicki, Żiółkowski, M. Szewczak, Grula, Rodak, Marcianiak, Żurawski, Gaj (77 Jodełka), Skrzymowski. Trener: Zarzycki.

Pozostałe wyniki: * Karpaty Krosno – Spartakus Szarowola 1:1 * Tomasovia Tomaszów Lubelski – Stal Rzeszów 0:0 * Resovia – Wisłoka Dębica 2:0 * Stal Mielec – Unia Nowa Sarzyna 0:1*Łada Biłgoraj -Orzeł Przeworsk 4:2 * Górnik II Łęczna -Avia Świdnik 3:0