Aktualności
Wyjazd formacyjno-wypoczynkowy

Wyjazd formacyjno-wypoczynkowy

To ostatni moment, by zapisać się na tygodniowy wyjazd formacyjno-wypoczynkowy organizowany przez ks. Ireneusza Juśkiewicza z siedleckiej parafii św. Józefa.

Celem jest Zakopane, gdzie uczestnicy wakacji – dzieci, młodzież, dorośli, całe rodziny – spędzą w dniach 23-30 sierpnia niezapomniane chwile. Hasłem wyjazdu są słowa: „On nas wybawił i wezwał świętym powołaniem” (2 Tm 1,9). – W czasie wyjazdu uczymy się – uczestnicząc w Mszy św., modląc się Liturgią godzin, rozważając słowo Boże, adorując Chrystusa – jak kochać Boga. Uczymy się też, jak żyć we wspólnocie, jak dobrze zaplanować dzień. Chodzimy po polskich Tatrach, zwiedzamy ciekawe miejsca. Jedziemy też na jednodniową wycieczkę do Krościenka nad Dunajcem do Centrum Ruchu Światło-Życie. Ten wyjazd to wakacje z Bogiem i ludźmi, którzy Go kochają. W tym roku chcemy rozważać tajemnicę powołania do świętości na podstawie różnych biblijnych historii – informuje ks. I. Juśkiewicz.
Szczegółowe informacje można uzyskać u organizatora, dzwoniąc na nr tel. 500-636-490 bądź pisząc na adres: ireneuszjuskiewicz@wp.pl.

LI