Wykonały plan

Siedlecki MKK pewnie pokonał na wyjeździe AZS Uniwersytet Gdański.

Losy meczu w Gdańsku praktycznie rozstrzygnęły się po dwóch kwartach. Zdecydowanie lepsze koszykarki MKK po wygraniu pierwszej kwarty 20:4, na koniec drugiej zwiększyły swoje prowadzenie do stanu 36:13. Mając aż 23 punkty przewagi i absolutną kontrolę nad wydarzeniami na parkiecie w kolejnych dwóch kwartach, siedlczanki grały spokojnie. W tej sytuacji trener Todor Mollov, podobnie jak w meczu z GTK Gdynia, mógł desygnować do gry rezerwowe zawodniczki. Jedynym mankamentem MKK w Gdańsku była skuteczność rzutowa, która powinna być wyższa.

I liga kobiet

2 kolejka

AZS Uniwersytet Gdański – MKK Siedlce 39:64 (4:20, 9:16, 13:12, 13:16)

MKK: Urbaniak 14, Bibrzycka 12, Mukosiej 11, Dobrowolska 10, Chaliburda 8, Niedzielska 5, Krzywoń 2, Salska 2, Paczkowska, Prochenka. Trener: Mollov.

Pozostałe wyniki: GTK Gdynia – AZS UMCS Lublin 43:67,Baton Basket 25 Bydgoszcz – MON-POL Płock 55:63, SMS Łomianki – KKS Olsztyn 71:34, pauzował AZS Uniwersytet Warszawski