Aktualności
Wystrzałowy wieczór

Wystrzałowy wieczór

23 października - w ramach dziewiątej edycji Ogólnopolskiego Festiwalu Teatrów „Sztuka plus Komercja” - na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce będzie można zobaczyć trzeci konkursowy spektakl - „Wieczór panieński plus”.

W obsadzie: Katarzyna Skrzynecka, Wiktoria Gąsiewska wymiennie z Moniką Mazur, Anna Iberszer, Tomasz Bednarek wymiennie z Markiem Kaliszukiem oraz Stefano Terrazzino. A fabuła? Sądząc po tytule, publiczność będzie doskonale bawić się wraz z aktorami podczas wyjątkowego wieczoru panieńskiego! Jednak, jak się okazuje, zorganizowanie takiej imprezy wcale łatwe nie jest… Termin spotkania trudno wcisnąć w napięte grafiki pracujących uczestniczek, zamówione atrakcje – jedna po drugiej – biorą w łeb. Panieński wieczór zamienia się w wielką awanturę, którą potęguje wezwany na pomoc były mąż przyszłej panny młodej… Czy to, czego sobie życzymy, jest tym, czego potrzebujemy? Czy serce i rozum stoją po jednej stronie barykady? Tego dowiemy się, wybierając się na sztukę. Spektakle będą wystawiane o 16.00 oraz 19.00.

Dzień wcześniej – 22 października – w ramach wydarzeń towarzyszących OFT zostanie wystawiona produkcja własna siedleckiego Centrum Kultury i Sztuki – „Raj. Goodbye” w reżyserii Roberta Protasewicza, który wciela się również w jedną z postaci podczas spektaklu. Na scenie towarzyszyć mu będą Dorota Kaczorek oraz Maciej Czapski. To premierowy pokaz, zapraszamy!

Iwona Zduniak-Urban