Diecezja
Arch. par. św. JCh w Parczewie
Arch. par. św. JCh w Parczewie

Z Maryją przez życie

2 września w sanktuarium Matki Bożej Królowej Rodzin odbyła się III Diecezjalna Pielgrzymka Osób Zawierzonych Jezusowi przez ręce Maryi. Spotkanie było okazją do wspólnej modlitwy i formacji.

Pielgrzymka odbyła się pod hasłem „Oto Matka twoja”. Zgromadzonych powitali ks. Grzegorz Suwała, diecezjalny duszpasterz osób zawierzonych, oraz ks. kan. Jacek Nazaruk, proboszcz parafii św. Jana Chrzciciela w Parczewie. Konferencję wygłosił ks. Michał Gosk, wikariusz parafii św. Michała Archanioła w Białej Podlaskiej. W programie pielgrzymki były też świadectwo Pauliny i Jarosława Zaprzalskich, adoracja Najświętszego Sakramentu i modlitwa różańcowa. Zjazd zakończyła agapa.

– Każde pielgrzymowanie to błogosławiony czas. Program naszej pielgrzymki co roku jest podobny. Zawsze mamy wtedy okazję do wspólnej modlitwy oraz wymiany doświadczeń i informacji. Podczas pielgrzymki nakreślamy też kierunek na nowy rok formacyjny, co dla nas jest bardzo ważne. Nasza diecezjalna pielgrzymka zawsze odbywa się w pierwszą sobotę września. Otwiera ona kolejny etap wspólnej drogi zawierzenia zaproponowanego przez św. ...

AWAW

Pozostało jeszcze 85% treści do przeczytania.

Posiadasz 0 żetonów
Potrzebujesz 1 żeton, aby odblokować ten artykuł