Aktualności
Zaproszenie na rekolekcje

Zaproszenie na rekolekcje

Zgromadzenie sióstr Matki Bożej Loretańskiej zaprasza na rekolekcje ph. „Różaniec szkołą wiary”, które będą trwały od 25 do 27 października.

Spotkania rekolekcyjne w Loretto k. Wyszkowa rozpoczną się w piątek, o 18.00, w sanktuarium Matki Bożej Loretańskiej, natomiast zakończą w niedzielę, o 16.00. W trakcie rekolekcji będzie czas na: codzienną Mszę św., adorację Najświętszego Sakramentu, sakrament pokuty, modlitwę indywidualną i wspólnotową. Ponadto przewidziane są konferencje oraz rozmowy indywidualne z kapłanem i siostrami. Organizatorzy zapewniają nocleg wraz z pełnym wyżywieniem. Zgłoszenia przyjmuje i szczegółowe informacji udziela s. Kinga CSL (email: s-mkinga@o2.pl, tel. 696-637-954).

Siostry loretanki zapraszają również na spotkania w późniejszych terminach. Od 8 do 10 listopad odbędą się rekolekcje ph. „Samotność w życiu Maryi i Józefa” dla osób samotnych i przeżywających utratę bliskich, zaś od 6 do 8 grudnia dla młodych małżeństw oraz małżeństw oczekujących potomstwa. W przyszłym roku s. Loretanki zapraszają w następujących terminach: 17-19 stycznia (dialog małżeński „Sztuka słuchania Boga i człowieka”), 14-16 lutego („Cierpienie darem Boga”), 14-16 marca („Remont małżeński – trudności i kryzysy”), 11-13 kwietnia („Rodzina Bogiem silna”), 16-18 maja („Maryja naszą Matką”) oraz 20-22 czerwca („Odpocznijcie nieco – jak odpoczywać z Bogiem”).

MLS