Aktualności
Zaproszenie tylko dla kobiet!

Zaproszenie tylko dla kobiet!

W poniedziałek, 15 września, o 18.30, kino Helios zaprasza na kolejny film z cyklu „Kino Kobiet”. Tej inicjatywy nie trzeba już nikomu przedstawiać, z seansu na seans cieszy się ona bowiem coraz większym zainteresowaniem.

Panie, bo tylko do nich skierowane jest zaproszenie, chętnie zabierają ze sobą przyjaciółki, mamę lub siostry, i dobrze bawią się w czasie organizowanych przed seansem konkursów. – Kino Kobiet to chwila relaksu, odpoczynku oraz oderwania się od codziennych obowiązków. Zapewniamy świetną zabawę oraz możliwość zdobycia wielu atrakcyjnych nagród! – zaznaczają organizatorzy.

Tym razem zaplanowano pokaz wraz z filmem „Gdybym tylko tu był”. Obraz w reżyserii Zacha Braffa opowiada historię Aidana Blooma, który w wieku 35 lat ciągle szuka swojej tożsamości. Próbuje być dobrym ojcem i mężem. Dorywcza praca aktora niestety nie pozwala na opłacenie rachunków za prywatne szkoły dzieci, więc postanawia uczyć je w domu. Aidan stara się również przywrócić dobre relacje ze swoim ojcem. „Gdybym tylko tu był” to zabawna, poruszająca i uniwersalna opowieść o tym, co dla rodzica, współmałżonka i dziecka oznaczać może znalezienie się na rozdrożu życia.

Obowiązkowo należy zabrać ze sobą kapelusze!

GU