Zemszczony karny

Podlasie przegrywa z Wisłoką, Orlęta bez szans w starciu z Unią.

Podlasie – Wisłoka 0:1

Gra rozpoczęła się od akcji gości. Zych próbował strzelić z dystansu, lecz chybił. Do głosu zaczęli dochodzić bialczanie. W 18’, za zagranie ręką w polu karnym, Pyskaty został ukarany czerwoną kartką. Niestety, karnego nie wykorzystał Patryk Magier, który trafił w poprzeczkę. Podlasiacy nadal atakowali przyjezdnych. Okazje mieli Sobiczewski i Guzek, lecz bez efektów bramkowych. W drugiej połowie gra była wyrównana. W 69’, po indywidualnym rajdzie, bramkę do gości strzelił Zołotar. Podlasie próbowało odrobić straty i strzelić bramkę, ale bezskutecznie.

Orlęta – Unia 0:3

Izolator nacierał na piłkarzy Orląt od pierwszych minut. Już na początku Płonka, strzałem z woleja, trafił w poprzeczkę. Ataki na bramkę Stężały zaskutkowały w 26’, kiedy to dośrodkowanie Beresia strzałem głową wykorzystał Rusin. W 38’ piłkarze Wisłoki po raz drugi mogli cieszyć się z gola. Po podaniu Kopca, Płonka sprytnym strzałem pokonał golkipera radzynian. W końcówce pierwszej odsłony Rusin nie wykorzystał akcji i nie trafił do bramki z 5 m. W 51’ Cupryś przegrał pojedynek sam na sam ze Stężałą, chwilę potem Bereś strzałem z 20 m trafił w samo okienko gospodarzy. W 68’ Orlęta mogły zmniejszyć rozmiar porażki, lecz Chyła strzelił w poprzeczkę.

III liga

lubelsko-podkarpacka

12 kolejka:

Podlasie Biała Podlaska – Wisłoka Dębica 0:1 (0:0). Bramka: Zołotar 69.

Podlasie: Jekimow – Bojarczuk (46’ Komar), Bożyk, Jarzynka, Woroniecki – Sobiczewski (46’ Litwińczuk), Borysiuk, Maksymiuk (77’ Stonio), Guzek – Piotrowicz, P. Magier (68’ Korneluk). Trener: Banaszuk.

Czerwona kartka: 20’ Pyskaty (za zagranie ręką w polu karnym).

Orlęta Radzyń Podlaski – Unia Nowa Sarzyna 0:3 (0:2). Bramki: Rusin 26’, Płonka 38’, Bereś 54’.

Orlęta: Stężała – Bednarczyk, Kozłowski, Jakubiec, Gmur, Leszkiewicz (46’ Koczkodaj), Ptaszyński (46’ Chyła), Pliszka, Rostek, Romaniuk (60’ Jędruszczak), Panek. Trener: Sadowski.

Pozostałe wyniki: Avia Świdnik – Stal Sanok 0:1, Stal Kraśnik – Wisła Puławy 0:2, Stal Mielec – Karpaty Krosno 2:2, Unia Nowa Sarzyna – Siarka Tarnobrzeg 0:2, Stal Poniatowa – Tomasovia Tomaszów Lubelski 1:2, Górnik II Łęczna – Spartakus Szarowola 0:1.