Aktualności
Zimowa Akademia Dobrej Zabawy

Zimowa Akademia Dobrej Zabawy

Łukowski Ośrodek Kultury zaprasza dzieci, które uczęszczają do miejskich szkół na Akcję Zima 2017. Tegoroczna akcja odbywać się będzie pod hasłem: „Zimowa Akademia Dobrej Zabawy”.

Łukowski Ośrodek Kultury zaprasza dzieci w wieku od sześciu do dziesięciu lat. Będą one mogły spędzić w Ośrodku całe ferie, od 16 do 27 stycznia. Na uczestników Akcji Zima czekają min. gry, zabawy ruchowe, zumba, warsztaty taneczne, muzyczne, plastyczne, rozgrywki intelektualne oraz konkursy sportowe. Wśród atrakcji nie zabraknie różnorodnych spotkań, m.in. z policjantami Komendy Powiatowej Policji w Łukowie oraz możliwości zabawy w Centrum Rozrywki Arkabos. Dzieci wezmą też udział w inicjatywie odwołującej się do bezpieczeństwa na drogach pn. „Przygoda z Adasiem”. Podczas Akcji Zima 2017 będą również miały możliwość obejrzenia seansów filmowych w Kinie Łuków. Propozycje kinowe to: „Sing” oraz „Królowa Śniegu 3 Ogień i lód”.

Ferie zimowe planowane są również pod znakiem wycieczek. Będą to podróże obejmujące najbliższe okolice, miejsca związane z Łukowem, jak i również wyjazd na PGE Stadion Narodowy, gdzie uczestnicy Akcji obejrzą wystawę „Wielka makieta kolejowa powraca do stolicy”. 27 stycznia 2017 r. odbędzie się bal z okazji uroczystego podsumowania „Zimowej Akademii Dobrej Zabawy”.

Więcej informacji pod nr tel. 25-798-32-72 wewn. 2 i 884-888-335 lub w Łukowskim Ośrodku Kultury ul. Wyszyńskiego 20, pokój instruktorów (nr 7). Zapisy ruszają 10 stycznia o godzinie 9.00.

LA