Rozmaitości
Źródło: KL
Źródło: KL

Znamy finalistów

Chociaż wśród nadawców kartek z odpowiedziami dominowali panowie, główną nagrodę w Olimpijskim Konkursie „Echa” zdobyła kobieta!

Do redakcji nadeszło prawie 100 kartek. Zadaniem czytelników było trafnie wytypować liczbę medali, które zdobędą polscy sportowcy na Igrzyskach Olimpijskich w Pekinie. 8 osobom udało się przewidzieć, że Polacy wrócą do kraju z 10 krążkami. Spośród nich 4 września wylosowaliśmy zwycięzcę nagrody głównej – została nim pani Stanisława Kałaska ze Sławin. Fundatorem roweru jest firma MATRIX z Siedlec.

Zgodnie z regulaminem, nagrody pocieszenia ufundowane przez Deutsche Bank oraz redakcję przyznane zostały 10 osobom, w tym 3 wylosowanym spośród nadawców kartek z odpowiedziami najbliżej trafnej (9 lub 11 medali). Wśród finalistów znaleźli się: Grzegorz Suchodolski z Łukowa, Tadeusz Krawczyk z Zabłocia, Sławomir Standziak z Koszewnicy, Henryk Marciniuk z Podedwórza, Marek Bołba z Halasów, Agnieszka Wróbel z Siedlec, Andrzej Krawczyk z Zabłocia, Marianna Łukasik ze Świdrów, Tomasz Stelmasiewicz z Kolonii Suszno oraz Paweł Potiopa z Radczy. Po odbiór upominków zapraszamy do siedziby redakcji w Siedlcach, ul. I. Świrskiego 43A.Nagrodę główną przekazał pani Stanisławie Kałasce właściciel firmy MATRIX, Maciej Grabowski.

 


KL