Znów na kole

Dwie porażki naszych drużyn po 0:3. Orlęta Radzyń prowadzi nowy szkoleniowiec Damian Panek.

Stal M. – Orlęta R. 3:0

Do meczu w Mielcu radzynian poprowadził nowy szkoleniowiec Damian Panek, który zastąpił zwolnionego przez zarząd klubu Marka Majkę. W zespole zagrali też ponownie Paweł Pliszka i Marcin Chyła. Pierwszą sytuację w spotkaniu stworzyli goście, jednak podczas sam na sam z bramkarzem gospodarzy Konrad Tarkowski zmarnował świetną okazję na gola. Na początku meczu radzynianie toczyli wyrównany pojedynek, potem coraz bardziej zarysowała się przewaga Stali. Do przerwy po uderzeniach Getyngera mielczanie prowadzili 2:0. W drugiej połowie, od 68’, po drugiej żółtej kartce Tarkowskiego, radzynianie grali w dziesiątkę. Trzecią bramkę dla Stali w 84’ – Czarny.

Górnik II – Orlęta 3:0

Od początku zaznaczyła się dominacja zespołu z Łęcznej, który już po 30 minutach prowadził 2:0. Łukowianie mogli zdobyć kontaktowego gola, ale Dariusz Dziewulski, będąc w dogodnej sytuacji podbramkowej po podaniu Kamila Marciniaka, trafił prosto w ręce bramkarza Górnika. Była to jedyna szansa gości na gola. Łukowianie po zmianie stron mieli wprawdzie więcej z gry, ale kompletnie nie zagrażali bramce Górnika. Gospodarze za to kontrowali i mogli zdobyć więcej goli niż jeden, ale w bramce Orląt dobrze spisywał się Andrzej Olszewski.

III liga

lubelsko-podkarpacka

27 kolejka

Stal Mielec – Orlęta Radzyń Podlaski 3:0 (2:0). Bramki: Getinger 30,37, Czarny 84.

Orlęta R.: Stężała – Kepa, Jakubiec, Bednarczyk, Syta, Leszkiewicz (76 Chyła), Ptaszyński (72 Karsuski), Koczkodaj (86 Wołek), Borysiuk, Pliszka, Tarkowski. Trener: Panek.

Górnik II – Orlęta Ł. 3:0 (2:0). Bramki: Sołdecki 18, Grobelny 30, Osuch 90.

Orlęta: Olszewski – Wróbel, Szewczak (66 Wryk), Janicki, Grula, Ozygała, Marciniak (77 Matuszewski), Rodak (55 Skrzymowski), Grula, Szlaski, Dziewulski, Gaj (89 Jodełka). Trener: Solnica.

Pozostałe wyniki: Stal Kraśnik – Unia Nowa Sarzyna 1:0, Orzeł Przeworsk – Wisłoka Dębica 0:3, Avia Świdnik – Stal Rzeszów 1:1, Łada Biłgoraj – Spartakus Szarowola 2:1, Resovia -Karpaty Krosno 2:0, Tomasovia Tomaszów Lubelski – Izolator Boguchwała 2:2.