Na jeden kosz

Zdecydowane zwycięstwo koszykarzy SKK nad zespołem z Kutna.

Koszykarze z Siedlec, podrażnieni porażką w poprzedniej kolejce z AZS w Szczecinie, chcieli udowodnić w spotkaniu z AZS Kutno, że ostatnia wyjazdowa przegrana była wypadkiem przy pracy. Gospodarze od początku meczu ostro zabrali się do pracy i już po pierwszej kwarcie wypracowali sobie 20-punktową przewagę. W trakcie meczu różnica między zespołami w pewnym momencie zbliżyła się do 40 punktów. Panującemu niepodzielnie zespołowi SKK goście tylko momentami próbowali dorównać, ale przy fatalnej skuteczności na niewiele się to zdało. W ostatniej kwarcie trener Araszkiewicz puścił do boju siedlecką młodzież, co pozwoliło AZS na zmniejszenie rozmiarów porażki.

I liga mężczyzn

27 kolejka

SKK Siedlce – AZS Polfarmex Kutno 78:54 (29:9, 18:14, 19:12, 12:19)

SKK: Sulima 20, Przybylski 12, Basiński 9, Kowalczuk 9, Czerwonka 7, Ratajczak 6, Nędzi 5, Czyż 4, Kotwicki 4, Holnicki-Szulc 2. Trener: Araszkiewicz

Pozostałe wyniki: Sokół Łańcut – Znicz Basket Pruszków 51:75, Spójnia Stargard Szczeciński – SIDEn Polski Cukier Toruń 94:72, AZS Radex Szczecin – Sportino Inowrocław 82:72, Sudety Jelenia Góra – Polonia Przemyśl 72:82, Rosa Radom – MOSiR Krosno 75:64, Start Gdynia – MKS Dąbrowa Górnicza – przełożony, Pauza: Start Olimp Lublin