Jazda po przerwie

Po zwycięstwie nad zespołem z Sopotu siedlecka Pogoń zakończyła rundę jesienną na drugim miejscu.

W I połowie meczu w Siedlcach beniaminek z Sopotu stawiał spory opór faworyzowanym gospodarzom i był nawet w stanie jako pierwszy po przyłożeniu zdobyć punkty. Podopieczni trenera Stanisława Więciorka szybko jednak zareagowali i jeszcze do przerwy wyszli na prowadzenie. W II połowie przewaga gospodarzy rosła z minuty na minutę, czego efektem były zdobywane kolejne punkty. Kilka dni po meczu pięciu rugbistów Pogoni – Adrian Chróściel, Tomasz Gasik, Robert Pawelec, Dawid Lorentowicz i Michał Wierzejski – wyjechało z reprezentacją Polski do Sri Lanki na turniej z udziałem gospodarzy i Madagaskaru.

I liga

7 kolejka

Pogoń Siedlce – Ogniwo Sopot 38:5 (10:5). Punkty: Gasik 13, Dybowski 10, Lament 10, Lotek 5 – Olszewski 5

Pogoń: Mróz, Purzycki (41 K. Biernacki), Chróściel, Antoszczuk, Dybowski, Muszyński, Kargol (41 Panasiuk), Mirosz, Pietrzyk (75 Lotek), Lorentowicz, T. Biernacki (66 Plichta), Gasik, Gołąb, Nasiłowski (70 Stempel), Lament. Trener: Więciorek.

Pozostałe wyniki: Orkan Sochaczew – Lechia Gdańsk 24:49, Budowlani Lublin – Budowlani Łódź 24:36, Posnania Poznań – Arka Gdynia 0:71