Zatrzymani

Zatrzymani

Nie udało się siatkarzom z Siedlec przedłużyć passy zwycięstw. Podopieczni trenera Sławomira Gerymskiego ulegli we Wrześni miejscowemu Krispolowi 2:3.

Mecz beniaminka z KPS był bardzo wyrównany, jednak ostanie słowo w tie-breaku należało do zespołu gospodarzy. W pierwszej partii lepsi byli goście, dzięki skuteczniejszej końcówce. Drugi set miał podobny przebieg, ale tym razem z końcówką dla Krispolu. W trzeciej partii siatkarze z Wrześni poszli za ciosem i wygrali pewnie do 19. Za to czwarty set toczył się na zasadzie punkt za punkt, lecz na koniec siedlczanie cieszyli się ze zwycięstwa. Decydujący set to przewaga punktowa beniaminka i niwelowanie jej przez KPS. Na finiszu lepiej zaprezentował się zespół Krispolu, w którym gra były zawodnik i szkoleniowiec siedlczan Witold Chwastyniak.

I liga mężczyzn

5 kolejka

Krispol Września – KPS Siedlce 3:2 (23:25, 25:23, 25:19, 23:25, 15:12)

KPS: Milewski, Schulz, Przybyła, Zbierski, Stańczuk, Jasiński, Sobczak (libero) oraz Kowalski, Rejowski, Pruski, Żakieta, Rawiak. Trener: Gerymski.

Pozostałe wyniki: AGH Kraków – Camper Wyszków 0:3, Pekpol Ostrołęka – MKS Będzin 1:3, Cuprum Lubin – Ślepsk Suwałki 3:1, TKS Tychy – Kęczanin Kęty 0:3, Avia Świdnik – Stal Nysa 0:3